1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 12 maja 2023 r.

Ha k aton QL Future

Chcesz zrobić coś niezwykłego i wziąć udział w niepowtarzalnym wydarzeniu, które połączy Twoją pasję do technologii z troską o przyszłość naszej planety? Jeśli tak, to zapraszamy Cię na hakaton QL Future! 

QL Future odbędzie się w weekend 27-28 maja w Poznaniu w PSNC Future Labs przy ul. Zwierzynieckiej 20. Do udziału w hakatonie zapraszamy każdego, dla kogo dobro naszej planety oraz jej mieszkańców jest ważne i chciałby dołożyć swoją cegiełkę do przeciwdziałania zmianom klimatycznym. Wydarzenie organizujemy we współpracy z IBM i dzięki temu stwarzamy niepowtarzalną szansę na pracę z komputerem kwantowym! A co najważniejsze, w hakatonie mogą wziąć udział osoby z zerowym doświadczeniem kwantowym – nasi eksperci wesprą Ciebie na każdym kroku. Uczestnicy będą mieli równe 24 godziny na opracowanie rozwiązania dla wybranego wyzwania. Istnieje możliwość zgłoszenia udziału całego zespołu lub indywidualnie – wówczas pomożemy dobrać ekipę! 

Rejestracja już trwa, formularz jest dostępny na stronie https://qlfuture.eu 

Wydarzenie na facebooku: https://fb.me/e/OuFk3pjw 

Filmik promocyjny: https://youtu.be/W2fs9xbaPpk 

Nie przegap okazji, aby zrobić coś niesamowitego i przyczynić się do lepszej przyszłości dla naszej planety. Zarejestruj się już dziś i wspólnie z nami zadbaj o COOL Future!