1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 9 stycznia 2024 r.

Ogólnopolskie Uczelniane Igrzyska Zarządzania Projektami

Drodzy Studenci,
przesyłamy informację dot. Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzysk Zarządzania Projektami.


Szanowni Państwo,

Przypominamy o zbliżającym się terminie nadsyłania zgłoszeń do Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzysk Zarządzania Projektami.

Zaplanowane są dwa terminy spotkań otwartych – sesji Q&A dla Uczelni i Studentów:

Na oficjalne zgłoszenie drużyn (za pomocą formularza on-line na stronie https://igrzyska.pmi.org.pl/) czekamy do 31.01.2024 r., po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie https://igrzyska.pmi.org.pl/ oraz w poniższej wiadomości.


Szanowni Państwo,

Project Management Institute Polska – oddział wiodącej międzynarodowej organizacji non-profit, zrzeszającej ekspertów i entuzjastów zarządzania projektami, jest organizatorem Ogólnopolskich Uczelnianych Igrzysk Zarządzania Projektami.

Wydarzenie jest skierowane do studentów polskich uczelni, studentów studiów wyższych licencjackich i magisterskich, nie tylko studiujących na kierunku zarządzanie projektami lub mających taki przedmiot w programie nauczania, ale również pasjonatów zarządzania projektami.

PMI Polska zaprasza Państwa Uczelnię i studentów do udziału w tym wydarzeniu. Liczymy na to, że Uczelnia rozpropaguje wydarzenie wśród swoich studentów oraz zbierze grupę studentów, którzy podejmą się tego wyzwania. Oczywiście nasi wolontariusze służą Państwu wszelką pomocą w organizacji i odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości.

Igrzyska zostały zaplanowane jako wydarzenie 3-etapowe:

– pierwszy etap to poziom uczelniany, który będzie się odbywał wewnętrznie w Uczelni. Polega on na wyborze jednej 5-osobowej drużyny, która będzie reprezentowała Uczelnię na kolejnych etapach. Jeśli do udziału w Igrzyskach zgłosi się u Państwa więcej niż jedna drużyna, rolą Uczelni jest wybór najlepszej, która przejdzie do drugiego etapu. Wybór powinien zostać dokonany najpóźniej do końca stycznia 2024 r., a sposób wyboru pozostawiamy do Państwa decyzji.

– drugi etap to etap weryfikacji wiedzy zespołu z obszaru zarządzania projektami. Jego rezultatem będzie wyłonienie drużyn (liczba drużyn zostanie potwierdzona po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń), które przejdą do ścisłego finału. Rozgrywki zostaną przeprowadzone on-line przez PMI Polska wraz z partnerami. Etap ten zostanie przeprowadzony w marcu 2024 r.

– trzeci etap to wielki finał. Będzie to rozgrywka drużyn wyłonionych w półfinale, w formie gry, wymagającej pracy zespołowej, dyscypliny i wiedzy z zakresu zarządzania projektami. Finał Igrzysk będzie stacjonarny, odbędzie się w Łodzi (dokładne miejsce rozgrywek zostanie potwierdzone później) i zostanie rozegrany w dniu 20.04.2024 r.

Nie tylko zwycięstwo, ale także wzięcie udziału w takim wydarzeniu, będzie dla Państwa studentów szansą do poszerzenia wiedzy, ale również nawiązania wartościowych kontaktów zapewniających, być może, większe szanse na rynku pracy.

PMI PC zapewnia Państwu pomoc w promocji tego wydarzenia na Państwa Uczelni (ulotki, plakaty) oraz, jeśli to będzie potrzebne, może wziąć udział w spotkaniu ze studentami (on-line), aby mogli poznać wymagania związane z udziałem w Igrzyskach i zadać pytania. O wszelkich aktualizacjach związanych z tym wydarzeniem będziemy informować wskazaną nam przez Państwa osobę kontaktową oraz będziemy je zamieszczać na stronie internetowej wydarzenia.

Ze strony naszego Stowarzyszenia Państwa opiekunem jest Kinga Magnuszewska, e-mail: kinga.magnuszewska@pmi.org.pl

Na oficjalne zgłoszenie drużyn (za pomocą formularza on-line na stronie https://igrzyska.pmi.org.pl/) czekamy do 31.01.2024 r., po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu.

Z poważaniem,
Kinga Magnuszewska