1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 22 marca 2024 r.

QL Future Health & Safety hackathon

Drodzy Studenci,
prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dot. Hakathonem.


QL Future Health & Safety hakathon | poznaj świat kwantów! | 13-14 kwietnia 2024 w Poznaniu

Hakaton, podczas którego sprawdzisz swoje siły przy wykorzystaniu komputera kwantowego? To możliwe! Jako Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, mamy zaszczyt być posiadaczami pierwszego w Polsce komputera kwantowego, który udostępnimy Tobie w trakcie wydarzenia. Ale to nie wszystko! Podczas QL Future będziesz miał również okazję zgłębiać tajniki sztucznej inteligencji w kontekście rozwiązywania problemów związanych ze zdrowiem i bezpieczeństwem. We współpracy z naszymi partnerami, Orca Computing, Capgemini oraz IBM, przygotowaliśmy coś wyjątkowego! Podczas wydarzenia wybierzesz nie tylko konkretne wyzwanie, ale również ścieżkę, w ramach której będziesz je realizować (techniczna lub koncepcyjna). A do Twojej dyspozycji będą eksperci dziedzinowi oraz specjaliści na co dzień zajmujący się technologiami kwantowymi. Zachęcamy do tworzenia zespołów interdyscyplinarnych i zapraszania znajomych z różnych branż do wspólnego hakowania, wykorzystując swoje zróżnicowane doświadczenie w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów.

Poświęć 24h na rozwój własnych kompetencji, weź udział w wydarzeniu i wygraj nagrody. Przygotowaliśmy pulę nagród o wartości co najmniej 12 000 PLN, która może jeszcze wzrosnąć!

Rejestracja na stronie: https://qlfuture.eu/join-hackathon/ 

Możesz zgłosić się z zespołem lub indywidualnie (pomożemy w dobraniu ekipy). Pamiętaj jednak, że każda osoba z Twojego zespołu musi wypełnić formularz rejestracyjny.

Wydarzenie na Facebook: https://fb.me/e/4in7i6Npr

Wydarzenie na Linkedin: https://www.linkedin.com/events/qlfuturehealth-safetyhackathon-7173351833028014081/

Filmik promocyjny: https://youtu.be/9Pz–r9LwcY?si=ejGqIS_u6levHmQx