Data publikacji w serwisie: 17 kwietnia 2024 r.

Zaproszenie do współpracy dla studentów – wystawa wernisaż

Szanowni Państwo/Drogie Studentki/Drodzy Studenci,

W dniu 25 kwietnia (czwartek) o godz. 17.30 odbędzie się w Instytucie Filologii Wschodniosłowiańskich wernisaż prac plastycznych uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 90 im. hr. Wł. Zamoyskiego w Poznaniu.

W ramach promowania naszego Instytutu chcemy przygotować 3 stanowiska, przy których dzieci będą mogły dostać swoje imię napisane w wybranym przez siebie języku (rosyjski, ukraiński, białoruski). W tym celu potrzebujemy po 2 osoby do każdego stanowiska, które byłyby chętne do pisania imion dzieci. Na miejscu będzie dostępny papier A4 i pisaki. Byłoby dobrze, gdyby na każdym stanowisku znajdował się jakiś akcent narodowy w postaci rekwizytu, flagi, odpowiednich kolorów, itp.

Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu otrzyma zaświadczenie potwierdzające działanie na rzecz promowania Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w ramach współpracy z otoczeniem gospodarczym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Osoby chętne proszę o kontakt: kinga.kowalewska@amu.edu.pl