1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 25 maja 2023 r.

Konkurs pisarski dla studentów i uczniów – Język w biznesie i życiu – Skrivanek

Drodzy Studenci,

prosimy o zapoznanie się z informacją o konkursie od spółki Skrivanek – agencji tłumaczeń i szkoły językowej. Do wygrania nagrody rzeczowe!


Zapraszamy Państwa studentów do udziału w konkursie pisarskim na temat języka obcego w życiu codziennym lub biznesie. Studenci będą mieli szansę wygrać cenne nagrody, takie jak laptop, przenośny głośnik czy tablet.

Czy Państwa studenci interesują się językami i mają lekkie pióro? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla nich! To doskonała okazja dla nich, aby pokazać swoje umiejętności pisarskie, jednocześnie zgłębiając temat języka ojczystego lub obcego.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy napisać esej, felieton, reportaż lub twórczy tekst literacki – dać się ponieść swojej wyobraźni. Najważniejsze jest, by praca była nowatorska, oryginalna i nawiązywała do tematu konkursu: „Język w biznesie i życiu”.
Mogą to być np. osobiste przemyślenia, przygody lub zmyślona historia – wybór należy do uczestników.

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu znajdą Państwo w regulaminie na stronie https://skrivanek.pl/regulamin-konkursu-pisarskiego/ oraz pod adresem https://skrivanek.pl/konkurs-pisarski/.