Data publikacji w serwisie: 15 marca 2024 r.

Szanowni Państwo,

w najbliższywtorek 19 marca (w godz. 9.45-11.15) w sali C3 na Wydziale Neofilologii odbędzie się spotkanie z kpt. Tomaszem Dzieciuchowiczem, oficerem Delegatury ABW w Poznaniu.

Podczas spotkania omówione zostaną podstawowe zadania ABW, tematyka związana z kontrwywiadem (rodzaje, waga i zagrożenia związane z ich ujawnieniem), radykalizacją (przyczyny wspierania terroryzmu) oraz reakcjami w sytuacjach zagrożenia. Podczas spotkania p. kpt. T. Dzieciuchowicz omówi również proces rekrutacji do służby w ABW.

Szczegóły dot. ww. spotkania są dostępne pod poniższym linkiem:

Spotkanie z p. kpt. Tomaszem Dzieciuchowiczem, oficerem Delegatury ABW w Poznaniu | Wydział Neofilologii (amu.edu.pl)