Data publikacji w serwisie: 9 maja 2024 r.

Ogólnopolskie badanie naukowe pod patronatem Polskiego Towarzystwa Neofilologicznego

Drodzy Studenci,

Chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w ważnym badaniu prowadzonym przez zespół badawczy z Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Badanie to jest kontynuacją projektu nad monografią Studia filologiczne w Polsce z perspektywy studenta, która została opublikowana w czerwcu 2023 r.

Aktualnie realizowana jest druga część badania, dotycząca karier zawodowych absolwentów kierunków neofilologicznych i lingwistyki stosowanej. Serdecznie zachęcamy Was do udziału w ankiecie, która pomoże zebrać informacje o Waszych planach i doświadczeniach zawodowych. Ankietę mogą wypełnić studenci zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych, na poziomie licencjackim (3. rok) i magisterskim (2. rok).

Linki do ankiet:

Prosimy o rozpowszechnienie tych ankiet wśród Waszych znajomych oraz na mediach społecznościowych. Wasze odpowiedzi są niezmiernie ważne dla gromadzenia reprezentatywnych danych dla polskich uczelni.

Dziękujemy za Wasze wsparcie i jesteśmy do dyspozycji w razie dodatkowych pytań.

Monika Grabowska (UWr), Maciej Smuk (UW), Magdalena Sowa (UMCS)