Archiwum – program Erasmus+ 2017-18

logo E+

Informacja o rekrutacji w ramach programu Erasmus

1. Rekrutacja rozpoczyna się 6 lutego
  2. W I turze składacie Państwo wniosek przez USOS jedynie na “nasze” miejsca, czyli Wilno, Tromso, Zagrzeb i Skopje. Rejestrując się w systemie proszę sprawdzić po kodzie umowy czy miejsce należy do IFROS (umowa będzie miała końcówkę IFRos), szczególnie w przypadku Zagrzebia, bp mają tam swoje miejsca też lingwiści, a nie chcemy sobie wzajemnie podbierać miejsc.
  3. Po rejestracji w systemie trzeba koniecznie wydrukować formularz zgłoszeniowy, a na nim musi się znaleźć średnia z ostatnich lat (lub roku).
  4. Formularz musi przed końcem rekrutacji trafić fizycznie do koordynatora instytutowego, w przeciwnym razie nie znajdę państwa w systemie, ponieważ rekrutacja jest otwarta na wydział i każdy z nas, koordynatorów, widzi wszystkie zgłoszenia bez filtra.
  5. II tura rekrutacji kończy się 31.03 o północy

Dokumenty:

Regulamin praktyki 17-18
Regulamin studia 17-18
Regulanim STT 17-18

Koordynator Erasmus
Dr Małgorzata Wiatr-Kmieciak (gab.16B)
(USOS)

email: hamster@amu.edu.pl