Data publikacji w serwisie: 12 marca 2024 r.

Zaproszenie na III konferencję metodyczną SNJL “Studenckie praktyki zawodowe i pedagogiczne”

Drodzy Studenci,
prosimy o zapoznanie się z poniższą informacją dot. III Konferencji metodycznej SNJL.

Szanowni Państwo,

Pani Przewodnicząca Rady ds. kształcenia SNJL prof. Justyna Krauze-Pierz zaprasza do udziału w III Konferencji metodycznej SNJL “Studenckie praktyki zawodowe i pedagogiczne”, która odbędzie się 4 kwietnia br. o godz. 11.30 w Sali im. prof. Ludwiki Dobrzyńskiej-Rybickiej w Collegium Minus (dawniej Sala XVII).

Do udziału zapraszamy wszystkie chętne osoby pracujące i studiujące. Dla osób studiujących przewidujemy możliwość wystawienia zaświadczenia o udziale w wydarzeniu.

Szczegółowy program tego wydarzenia znajduje się na stronie oraz na załączonym plakacie. Zgłoszenia udziału przyjmujemy poprzez formularz rejestracyjny do dnia 27 marca br.